Metoda Volla

Monitorowanie metodą dr. R. Volla

Dr Reinhold Reinhold Voll opracował metodę polegającą na mierzeniu - przy pomocy bardzo czułych urządzeń - przewodności prądu w konkretnych punktach skóry, tzw. punktach biologicznie aktywnych odpowiadającym poszczególnym narządom.

Metoda Volla daje możliwość dokładnej oceny funkcjonowania organizmu, a przede wszystkim przyczynę choroby, poprzez stwierdzenie różnego rodzaju obciążeń: pasożytniczych, bakteryjnych, wirusowych czy grzybiczych. Umożliwia ustalenie charakteru procesu - czy jest chroniczny czy ostry, oraz jaka jest jego dynamika. Metoda ta pozwala też wykryć skłonności do zmian chorobowych na długo przed wystąpieniem ich objawów.

Możliwości testu EAV - metodą Volla:


Monitorowanie metodą VEGA-TEST

VEGA-TEST jest to najnowsza metoda testowania wegetatywno-rezonansowa (WRT). Oparta jest na zasadzie rejestrowania fal elektromagnetycznych. Zbadano, że każda forma życia, nawet pasożyt emituje fale elektromagnetyczne o określonej czędtotliwości, które wykrywa VEGA-TEST.

Test Vega to prosta i szybka komputerowa analiza organizmu ludzkiego, dzięki której dowiesz się co jest przyczyną m.in.:


Volla